Leczenie średniozaawansowanych wad zgryzu

Z przezroczystymi nakładkami ortodontycznymi Invisalign Lite możemy szybko, skutecznie i komfortowo wyleczyć każdą średniozaawansowaną wadę zgryzu. To rozwiązanie na przykład dla pacjentów, którzy mieli aparaty ortodontyczne w wieku nastoletnim, jednak przez brak odpowiedniej retencji, ich zęby częściowo wróciły do pierwotnych, niewłaściwych pozycji.

Prostowanie zębów nigdy nie było prostsze!

Leczenie ortodontyczne Invisalign Lite trwa maksymalnie 6 miesięcy. Cena, którą możesz podejrzeć w cenniku, obejmuje komplet wszystkich niezbędnych nakładek (maksymalnie 14 alignerów), wizyty kontrolne (co 6 tygodni) oraz nielimitowaną liczbę dodatkowych nakładek (jeśli będą konieczne). Czas leczenia jest skrócony w porównaniu z leczeniem tradycyjnym aparatem stałym.

Piękny uśmiech dzięki nowoczesnym technologiom

Jak w przypadku pozostałych rozwiązań Invisalign, tutaj również przed zamówieniem indywidualnie zaprojektowanych nakładek, tworzymy cyfrowy model Twojego uzębienia. Wykonujemy go za pomocą skanera wewnątrzustnego iTero Element, który bezboleśnie skanuje uzębienie i przekłada układ zębów do komputera.

Następnie program komputerowy opracowuje wstępną wirtualną symulację leczenia, którą możesz wraz z lekarzem przeanalizować na ekranie monitora. Możesz zobaczyć jak będzie zmieniać się Twój uśmiech, ząb po zębie, dzięki przezroczystym nakładkom Invisalign. Zaplanuj konsultację w STOMATOLOGII STENCEL ze skanowaniem uśmiechu już dziś!

Umów się na konsultację

Skontaktuj się z rejestracją telefonicznie: 32 241 01 77 / 508 169 997
lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
Zapraszamy do gabinetów STOMATOLOGII STENCEL w Chorzowie.