Nakładki Invisalign – dyskretne i komfortowe leczenie wad zgryzu

Jeśli cenisz sobie komfort i efektywność, system leczenia nakładkowego Invisalign, stworzony przez renomowaną markę Align Technology, jest dla Ciebie! Przezroczyste nakładki, w przeciwieństwie do tradycyjnego aparatu ortodontycznego, są dyskretne i wygodne. Stworzone z termoplastycznego, przezroczystego materiału SmartTrack, nie posiadają żadnych metalowych elementów, które byłyby widoczne czy mogłyby uwierać.

Komfort zapewnia także możliwość samodzielnego zdejmowania aparatu. Możesz to zrobić w każdej chwili – przed bardzo ważnym spotkaniem, przed posiłkiem czy przed szczotkowaniem zębów. Potem z łatwością założysz nakładki Invisalign z powrotem, by dalej stopniowo prostowały uśmiech – ząb po zębie.

W zależności od wady zgryzu, Certyfikowany Lekarz Invisalign zaproponuje Ci klasyczną wersję Invisalign (Full), Invisalign i7 lub Invisalign Lite.

Invisalign Full

Invisalign Full to najbardziej kompleksowe spośród rozwiązań Invisalign. To plan leczenia dopasowany do potrzeb pacjenta nawet z bardzo zaawansowaną wadą zgryzu.

W przypadku leczenia skomplikowanej wady zgryzu tradycyjnym stałym aparatem ortodontycznym, ortodonta prognozuje czas leczenia, jednak nigdy nie masz pewności jak długo będzie trwać i za ile kolejnych wizyt będziesz musieć zapłacić. Z Invisalign, bez względu na to, ile nakładek ortodontycznych będziesz potrzebować i jak długo będziesz prostować zęby, całościowy koszt leczenia jest jeden. Bez żadnych dodatkowych opłat. Co więcej, wiemy z doświadczenia, że czas leczenia Invisalign jest zazwyczaj o połowę krótszy niż leczenie metalowym aparatem!

Jeśli Twoja wada zgryzu nie jest duża, może się jednak okazać, że lepsze dla Ciebie, będzie tańsze, a równie skuteczne leczenie Invisalign i7 lub Invisalign Lite. By się o tym przekonać, zaplanuj już dzisiaj konsultację z Certyfikowanym Lekarzem Invisalign w STOMATOLOGII STENCEL w Chorzowie.

Etapy procesu leczenia:

Umów się na konsultację

Skontaktuj się z rejestracją telefonicznie: 32 241 01 77 / 508 169 997
lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
Zapraszamy do gabinetów STOMATOLOGII STENCEL w Chorzowie.