Niewielka wada zębowa

Jeśli Twój uśmiech wymaga niewielkiej korekcji, doskonałe efekty leczenia możemy uzyskać już w ciągu 3 miesięcy! System Invisalign i7 został opracowany z myślą o leczeniu kosmetycznych wad zgryzu, takich jak stłoczenia i szpary. To maksymalnie 7 przezroczystych nakładek ortodontycznych, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony uśmiech! To oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy – Invisalign i7 to najtańsze rozwiązanie z całej rodziny Invisalign.

Ta sama technologia, szybsze rezultaty

Wszystkie nakładki Invisalign, bez względu na to, czy stosujemy je w ramach leczenia Invisalign i7, Invisalign Lite czy Invisalign (Full), są opracowywane z wykorzystaniem tej samej nowoczesnej technologii. Wszystkie są produkowane w siedzibie Align Technology w Stanach Zjednoczonych na indywidualne zamówienie, na podstawie cyfrowego modelu uzębienia pacjenta. Model ów pobieramy w gabinecie podczas bezbolesnego skanowania wewnątrzustnego urządzeniem iTero. W nakładkach Invisalign wykorzystuje się przezroczysty, termoplastyczny materiał SmartTrack, który jest wytrzymały, a jednocześnie wygodny w użytkowaniu – idealnie dopasowuje się do uzębienia danego pacjenta.

Invisalign to aparat ortodontyczny, który zapewnia Ci pełen komfort, dyskrecję, a zarazem skuteczność leczenia porównywalną z tradycyjnym aparatem stałym.

Dla kogo aparat Invisalign i7?

System leczenia ortodontycznego Invisalign i7 stosujemy z powodzeniem u dorosłych pacjentów, jak i nastolatków. Jeśli zależy Ci na możliwie jak najkrótszym czasie leczenia, a jednocześnie Twoja wada zgryzu jest nieduża, najpewniej to rozwiązanie jest dla Ciebie! By się o tym przekonać, zaplanuj konsultację ortodontyczną. Lekarz zdiagnozuje stan uzębienia i jamy ustnej, a następnie zarekomenduje najlepszą opcję.

Umów się na konsultację

Skontaktuj się z rejestracją telefonicznie: 32 241 01 77 / 508 169 997
lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
Zapraszamy do gabinetów STOMATOLOGII STENCEL w Chorzowie.