Certyfikowani
Lekarze Invisalign

Zaufaj wykwalifikowanym i doświadczonym ekspertom. Zaufaj STOMATOLOGII STENCEL!

Eksperci Invisalign

Troszcząc się o zdrowie własne i swoich bliskich, wybierz sprawdzony gabinet ortodontyczny. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Invisalign, co oznacza, że decydując się na leczenie niewidocznym aparatem w STOMATOLOGII STENCEL w Chorzowie, masz pewność, że trafiasz pod opiekę ekspertów. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, zapewniając nie tylko najwyższą jakość leczenia, ale i obsługi.

Nowoczesne gabinety stomatologiczne

Każdy z gabinetów STOMATOLOGII STENCEL jest wyposażony w sprzęt najnowszej generacji. Wszystkie niezbędne badania wykonamy na miejscu. Zapomnij o tradycyjnych wyciskach i masie wyciskowej nieprzyjemnie oblepiającej zęby. Za pomocą nowoczesnego skanera iTero 3D renomowanej firmy Align Technology stworzymy cyfrowy model uzębienia. Zaawansowane technologie to nie tylko większa precyzja, ale i komfort. Diagnostykę przeprowadzimy całkowicie bezboleśnie i w miłej atmosferze. Na ekranie monitora przedstawimy Ci w formie wirtualnej symulacji proces przemiany Twojego uśmiechu. Zobaczysz efekt leczenia, jeszcze zanim je rozpoczniesz!

Icon

POZNAJ OPINIĘ NASZYCH PACJENTÓW

Przeczytaj, co sądzą pacjenci STOMATOLOGII STENCEL o leczeniu ortodontycznym niewidocznymi nakładkami Invisalign.

Polecam! Bardzo mili i znający się na swoim fachu lekarze. Nareszcie mogę wyprostować zęby bez szpecących drutów.

Magdalena W.

Zdecydowanie polecam. Panie są bardzo miłe i pomocne. Przede wszystkim mają odpowiednie podejście do Pacjenta, nawet tak trudnego jak ja. Nakładki Invisalign spełniają wszystkie moje wymagania. Są bardzo wygodne i bezproblemowe.

Sebastian G.

Profesjonalny sprzęt, przemiła atmosfera, rzeczowa pomoc. Plan leczenia został dopasowany tak, że już po kilku miesiącach było widać znaczące zmiany!

Adrian K.
0
Zadowolonych Pacjentów
0
Wyspecjalizowanych Lekarzy
0
Wyposażonych gabinetów
0
Lat doświadczenia