Certyfikowani
Lekarze Invisalign

Dysponujemy wyszkoloną kadrą lekarzy, którzy rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości.

Eksperci Invisalign

Nasza kadra składa się z najlepszych certyfikowanych Lekarzy Invisalign. Pod opieką ambitnego i młodego zespołu oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów znajdziecie Państwo kompleksową, profesjonalną i przyjazną obsługę. Z pewnością spełni wymagania każdego, kto troszczy się o zdrowie własne i swoich bliskich. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta, dzięki czemu każdy plan leczenia jest dostosowany do konkretnych potrzeb.

W pełni wyposażone gabinety

Dla pełni Państwa bezpieczeństwa i wygody wyposażyliśmy naszą klinikę w sprzęt najnowszej generacji umożliwiający szybkie podjęcie leczenia nakładkami Invisalign. Przykładem może być skaner wewnątrzustny iTero firmy Align Technology. Umożliwia on wykonywanie cyfrowych wycisków za pomocą kamery wewnątrzustnej co zdecydowanie wpływa na komfort Pacjenta. Dzięki szybszemu przetwarzaniu danych wzbogaca cyfrowy przepływ pracy i konsultacje w gabinecie, również o możliwość pokazania pacjentowi jego nowego uśmiechu, budując jego motywację i ułatwiając decyzję o rozpoczęciu leczenia.

Icon

POZNAJ OPINIĘ NASZYCH PACJENTÓW

Zadowolenie i komfort naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze. Poznaj opinię Pacjentów,
którzy skorzystali z naszych usług.

Polecam! Bardzo mili i znający się na swoim fachu lekarze. Nareszcie mogę wyprostować zęby bez szpecących drutów.

Magdalena W.

Zdecydowanie polecam. Panie są bardzo miłe i pomocne. Przede wszystkim mają odpowiednie podejście do Pacjenta, nawet tak trudnego jak ja. Nakładki Invisalign spełniają wszystkie moje wymagania. Są bardzo wygodne i bezproblemowe.

Sebastian G.

Profesjonalny sprzęt, przemiła atmosfera, rzeczowa pomoc. Plan leczenia został dopasowany tak, że już po kilku miesiącach było widać znaczące zmiany!

Adrian K.
0
Zadowolonych Pacjentów
0
Wyspecjalizowanych Lekarzy
0
W pełni wyposażonych gabinetów
0
Lat doświadczenia