Co to jest retencja?

Retencja polega na utrzymaniu efektów leczenia ortodontycznego – zapobiega powrotowi zębów do ułożenia sprzed leczenia. Dzięki temu pięknym, prostym uśmiechem możesz się cieszyć przez długie lata.

Dotychczas w ramach retencji korzystano najczęściej z metalowego aparatu lub z płytki z włókna szklanego, mocowanej na stałe po wewnętrznej stronie zębów. Dziś ortodonci mają do dyspozycji znacznie bardziej komfortowe rozwiązania, takie jak aparat retencyjny Vivera w formie przezroczystych nakładek.

Aparat retencyjny Vivera – komfort, trwałość, skuteczność!

Nakładki retencyjne Vivera wyglądają jak niewidoczny aparat ortodontyczny Invisalign. Nic dziwnego, są wykonane w tej samej supernowoczesnej technologii. To kolejny z innowacyjnych produktów Align Technology.

Dzięki precyzyjnemu dopasowaniu do Twojego uzębienia, aparat Vivera zapewnia maksymalną wygodę. Jest jednocześnie niezwykle trwały – nawet o 30% mocniejszy od innych przejrzystych aparatów retencyjnych. Nie musisz obawiać się, że któraś z nakładek pęknie podczas jej zakładania czy zdejmowania.

Aparat retencyjny Vivera to gwarancja komfortu użytkowania, trwałości i skuteczności. Dzięki niemu zachowasz nowe ustawienie zębów po leczeniu ortodontycznym przez długi czas!

Ile kosztuje retencja?

Jeśli zdecydowałeś się na inwestycję w zdrowie, jaką jest wyprostowanie uśmiechu, zastosowanie retencji powinno być kwestią oczywistą. Ile kosztuje aparat retencyjny Vivera, możesz sprawdzić w cenniku STOMATOLOGII STENCEL.

Umów się na konsultację

Skontaktuj się z rejestracją telefonicznie: 32 241 01 77 / 508 169 997
lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
Zapraszamy do gabinetów STOMATOLOGII STENCEL w Chorzowie.