Rozwiązania Invisalign

Invisalign to innowacyjna metoda leczenia wad zgryzu. To przezroczyste nakładki ortodontyczne dopasowane do Twoich potrzeb!

Niewidoczne aparaty Invisalign

Invisalign to przezroczyste nakładki ortodontyczne, które dyskretnie, komfortowo i skutecznie wyprostują Twoje zęby. To wygodna i dyskretna alternatywa dla leczenia tradycyjnym aparatem ortodontycznym.

W zależności od stopnia skomplikowania Twojej wady zgryzu, a tym samym czasu leczenia, niezbędnego do korekcji uśmiechu, Certyfikowany Lekarz Invisalign zarekomenduje Ci jedno, spośród kilku rozwiązań:

Jeśli zakończyłeś leczenie ortodontyczne, warto pomyśleć o aparacie retencyjnym, stworzonym w oparciu o tę samą komfortową w użytkowaniu i efektywną technologię:

Niezależnie od rozwiązania, które wybierzesz z lekarzem, przed, w trakcie oraz po leczeniu ortodontycznym będzie Ci towarzyszyć skaner wewnątrzustny iTero. Dzięki niemu pobierzemy cyfrowy wycisk uzębienia, zaprezentujemy Ci wirtualną symulację leczenia i będziemy kontrolować jego postępy na każdym etapie. Na koniec sprawdzimy, czy wszystko jest tak, jak być powinno, bo najważniejszy jesteś TY, Twoja satysfakcja i Twój zdrowy uśmiech!