Chęć stosowania przeźroczystych nakładek Invisalign wiąże się z koniecznością zobrazowania uzębienia Pacjenta. Innowacyjna technologia skanera wewnątrzustnego iTero zastępuje tradycyjne wyciski pobierane z masy silikonowej. Wpływa to zdecydowanie na dokładność wytworzonych nakładek. Zaawansowana i precyzyjna cyfrowa kamera znajdująca się w głowicy skanera posiada imponującą rozdzielczość, dzięki której spersonalizowane nakładki pasują idealnie. Skaner umożliwia również zobrazowanie efektów leczenia, a tym samym buduje motywację i pomaga podjąć decyzję o rozpoczęciu leczenia. Dzięki szybkiemu przetwarzaniu danych wizualizacja planu leczenia ClinCheck jest jeszcze szybsza i efektywniejsza.

  • PROCESOR NAJNOWSZEJ GENERACJI

Imponująco szybki czas skanowania i przetwarzania, co pozwala na skan pełnego łuku w zaledwie 60 sekund.

  • WZMOCNIONA GRAFIKA

Precyzyjny obraz wpływa na jakość wizualizacji stanu uzębienia Pacjenta oraz procesu leczenia. Elegancki i smukły monitor o przekątnej 21,5” i szerokoekranowych proporcjach 16:9 wyświetla obrazy w wysokiej rozdzielczości, o niezrównanej szczegółowości.

  • SMUKŁA KOŃCÓWKA SKANUJĄCA

Ergonomiczna końcówka pozwala lekarzowi na dokładny proces skanowania wysokorozdzielczą kamerą oraz komfort Pacjenta podczas skanu.

Umów się na konsultację

Skontaktuj się z rejestracją telefonicznie: 32 241 01 77 / 508 169 997
lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
Zapraszamy do gabinetów STOMATOLOGII STENCEL w Chorzowie.