Cyfrowy model uzębienia

Jeśli chcesz rozpocząć leczenie ortodontyczne (niezależnie od tego, czy wybierzesz niewidoczne nakładki Invisalign czy tradycyjny aparat ortodontyczny), lekarz musi mieć podstawę do opracowania planu leczenia – Twój model uzębienia.

W STOMATOLOGII STENCEL możesz zapomnieć o tradycyjnych wyciskach i masie wyciskowej nieprzyjemnie oblepiającej zęby! W naszych gabinetach korzystamy z cyfrowych modeli uśmiechu. Taką możliwość daje nam nowoczesny sprzęt – skaner wewnątrzustny iTero Element.

Skaner iTero

Urządzenie składa się z ergonomicznej końcówki skanującej, procesora oraz monitora. W głowicy skanera znajduje się zaawansowana kamera o imponującej rozdzielczości, która precyzyjnie skanuje uzębienie, ząb po zębie. Skanowanie jest krótkie i całkowicie bezbolesne. Procesor najnowszej generacji umożliwia nam uzyskanie skanu pełnego łuku w zaledwie 60 sekund! Wystarczy więc chwila, by na ekranie monitora pojawił się cyfrowy model Twojego uśmiechu – będziesz mógł przyjrzeć mu się tak dokładnie, jak nigdy dotąd!

Nowoczesne oprogramowanie Align Technology zapewnia błyskawiczne przetwarzanie danych, dzięki czemu już podczas tej wizyty przedstawimy Ci wstępną wizualizację planu leczenia ClinCheck. Zobaczysz jak będzie zmieniać się Twój uśmiech, jeszcze zanim rozpoczniesz leczenie w STOMATOLOGII STENCEL!

Precyzyjny, cyfrowy model uzębienia to również podstawa do opracowania szczegółowego planu leczenia przez Certyfikowanego Lekarza Invisalign. To od niego dowiesz się jak długo będzie trwać prostowanie zębów w Twoim przypadku i która z opcji – Invisalign i7, Invisalign Lite czy Invisalign Full – będzie tą najlepszą.

Skaner iTero będzie Ci towarzyszyć nie tylko na początku, ale również w trakcie i po zakończeniu leczenia ortodontycznego. Dzięki niemu będziemy kontrolować postępy leczenia oraz sprawdzimy, czy ostateczny efekt jest w pełni zgodny z przewidywaniami. Najnowsza technologia zagwarantuje Ci komfort, precyzję i maksymalną skuteczność leczenia.

Zaplanuj konsultację, zobacz i rozpocznij metamorfozę swojego uśmiechu!

Umów się na konsultację

Skontaktuj się z rejestracją telefonicznie: 32 241 01 77 / 508 169 997
lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
Zapraszamy do gabinetów STOMATOLOGII STENCEL w Chorzowie.